zemin

Duvardan duvara halılar

 

Pvc zemin kaplama

 

parke çeşitleri

 

Parke seçerken;

 

pvc zemin kaplama / ev tipi pvc zemin kaplama / tarkett

 

 


Yaşanılan mekanlarda, estetik bütünlük ve malzemenin fonksiyonelliğini çağdaş çözümlerle birleştirmek amacı ile 100 yılı aşkın süredir hizmet veren Tarkett, ürettiği ticari tip PVC esnek zemin kaplama malzemelerini yapı sektörüne sunuyor. Tarkett PVC Zemin Kaplamaları'nın başarıya ulaşmasının en önemli nedenini, mekandaki fonksiyonelliğin ön planda tutulması ve bu amaca yönelik üretim yapılması oluşturuyor. Tarkett PVC Esnek Zemin kaplamaları sağlık, eğitim, ofis, mağaza gibi her alanda hayatı kolaylaştırıyor.

Tarkett PVC zemin kaplamalarını koşulların sert olduğu spor salonlarıondan, kesin hijyen gerektiren sağlık merkezlerine, estetiğin ön planda olduğu ofis ve mağazalara kadar, çok çeşitli mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.
Ürün Özellikleri:

. Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmaya karşılık dayanıklılık gösteriyor,
. Son derece hijyenik olan ürün üzerinde bakteri barındırmıyor,
. Zengin renk ve model seçeneği sunuyor,
. Kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabiliyor,
. Pratik ve ekonomik temizlik olanağı sunuyor,
. Çevre dostu olan ürün yeniden işlenebiliyor ve yeni zemin kaplamaları üretiminde tekrar kullanılabiliyor.

 
 
 
Deneyimlerle dolu bir hayatı şekillendirmek ... 130 yıldır istek ve taleplere yönelik zemin kaplamaları tasarlayan Tarkett, 2011 koleksiyonunda stili ve işlevselliği bir araya getirdi. Dayanıklılık ve çekicilik özelliklerini birlikte barındıran 2011 koleksiyonu kalitenin yaratıcılıkla buluştuğu bir yelpazedir. Ofis ve yaşam alanlarına dayanıklılıktan ödün vermeden rahatlık getirir. Zemin kaplamaları kullanıcıların ve çevrenin rahatı göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur ve ne yaparlarsa yapsınlar insanların enerji ve uyumu hissetmeleri için tasarlanmıştır.